Vabatahtlik Reservpäästerühm laiendab liikmeskonda

Vabatahtlik Reservpäästerühm (RPR) ootab oma liikmeskonnaga liituma teotahtelisi vabatahtlikke, kes soovivad panustada ühiskonna heaks. Oma tegevusega aitab RPR kutselisi päästjaid suurõnnetustel nagu maastikutulekahjud, reostuse ja loodusõnnestuste tagajärgede likvideerimine, politseid kadunud inimeste otsingul ning teha nii tuleohutus- kui veeohutusalast ennetustööd.

RPRi liikmeks saamiseks on esmalt vajalik läbida vabatahtliku päästja koolitus, samuti koolitatakse esmaabi ja otsinguteemadel. “Peame väga oluliseks, et meie liikmed oleksid hästi ette valmistatud ja kompetentsed, nii saame anda endast parima, kui meie abi vajatakse. RPR on huvitavaks väljakutseks kõigile, kes ei soovi käed rüpes istuda, vaid tahavad anda oma panuse Eestit tabanud suuremate loodusõnnetuste korral,” on RPR juhatuse liige Karmen Palts veendunud.

Liitumise soovi avaldamiseks on vaja hiljemalt 15.veebruariks täita CV vorm veebileheküljel: http://www.rpr.ee/paasteruhmast/liitumisankeet/. Veebilehelt on võimalik leida ka täpsemat infot koolituste ja RPR tegevuse kohta. Praeguseks on Päästerühmas 158 liiget, neist 18 on koerajuhid ning tegelevad päästekoertega. Liikmeskonna suurendamisega soovib RPR tagada paremat reageerimisvõimet väljakutsetele.

This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.

Comments are closed.