Vabatahtlik Reservpäästerühm võtab taas vastu uusi liikmeid

Vabatahtlik Reservpäästerühm võtab taas vastu uusi liikmeid, kes soovivad panustada nii enda kui ühiskonna turvalisuse loomisesse. 

 “Ootame rühmaga liituma eelkõige neid teotahtlelisei vabatahtlikke, kes soovivad osaleda päästeala ennetustöö tegemisel ning oma teadmisi jagada teistele, et tagada turvalisust ühiskonnas”, tõi välja rühma juhatuse esimees Ahti Leppik.

RPR peamiseks sihiks on ohuolukorras hakkamasaavate inimeste arvu suurendamine ja inimelude, keskkonna ning vara päästmine. Eelmise aasta pühendas RPR peamiselt ennetustöö tegemisele nii vee- kui tuleohustusalastel ennetusüritustel, kuid oli jätkuvalt aktiivselt abiks politseile kadunud inimeste otsingul maastikul ja osales Päästeameti algatatud ühises valveteenistuses eelkõige Nõmme komandos. RPR on samuti taganud iga-aastaselt turvalisust Aegna saarel siiani 13 suvehoojal. Rühma tegutsemispiirkonnaks on peamiselt Harjumaa.

RPRiga liitumiseks on vajalik esmalt läbida vabatahtliku päästja koolitus, otsingukoolitus ja esmaabikoolitus, mille RPR korraldab liitujatele koostöös Päästeametiga. Rühma tegevustest lähema ülevaate saamiseks korraldab RPR infotunni 27.01.2016. Infotund toimub 27.01, kolmapäeval algusega kl 18:00 Põhja Päästekeskuse ruumides Linnu tee 75 A (Mänsaku 8). Palume oma osalemine eelnevalt registreerida. Liitumissoovi avaldamiseks on vajalik täita hiljemalt 16.veebruariks ankeet RPRi koduleheküljel.

Täiendavatele küsimustele liitumise kohta saab vastuse kirjutades aadressil:  uusliige@rpr.ee

This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.

Comments are closed.